Нове

Новий робот-пилосос Samsung може доглядати за домашніми вихованцями

Компанія Samsung Electronics представила в Південній Кореї нову модель робота-пилососа – Bespoke Jet Bot AI Robot Vacuum Cleaner.

Новий робот-пилосос отримав розширені можливості для прибирання з використанням системи штучного інтелекту. Він здатний розпізнавати об’єкти з високою точністю. Як відзначають розробники, «навчання» проводилося більш ніж на мільйон зображень. Пилосос «розпізнає» різні побутові прилади і меблі, такі як телевізори, кондиціонери, холодильники, ліжка, дивани і так далі, також пристрій може розпізнавати дрібні об’єкти, наприклад, фекалії, шкарпетки, електричні дроти і скляні чашки.

У Jet Bot AI використовується рішення Intel Movidius для штучного інтелекту, яке забезпечує точне розпізнавання об’єктів. Пилосос здатний розпізнавати перешкоди на відстані від 1 см і заввишки від 1 см. Для цього у пилососа є пара камер і лідар.

Підтримується управління за допомогою голосових команд. Наприклад, можна скомандувати: «Прибери навколо телевізора». Пилосос може розпізнавати тип покриття і автоматично вибирати потрібний режим прибирання. Можлива автоматична очистка контейнера для пилу при заповненні або по завершенню збирання.

Однак головною родзинкою пристрою стала його здатність доглядати за домашніми вихованцями. Пилосос запрограмований розпізнавати незвичайну поведінку тварин, наприклад, голосний гавкіт або тривалу відсутність руху. У такому випадку користувач отримає сповіщення на смартфон.

Також є вбудований динамік, за допомогою якого пилосос може відтворювати музику для домашніх тварин. Samsung допоміг в цьому корейський розробник програми для вихованців – Ajinyangi. На пилосос завантажено 20 мелодій, які можна програвати у довільному порядку.

Пилосос Bespoke Jet Bot AI Robot Vacuum Cleaner доступний в п’яти варіантах забарвлень і коштує майже 1,5 тисячі доларів.

Нове


Не пропусти