Новий витік підтвердив анонс AirPods 3 і Apple Watch Series 7 в цьому році

261

Аксесуари можуть бути представлені разом з новими моделями iPhone.

Щонайменше сім постачальників Apple, включаючи Semco, LG Innotek, Kinsus, Unimicron, почали відвантаження друкованих плат для майбутніх навушників AirPods третього покоління. Аксесуар офіційно представлять пізніше в цьому році. Про це з посиланням на галузеві джерела пише портал MacRumors.

Раніше Марк Гурман і Деббі Ву з Bloomberg також писали, що AirPods 3 вийдуть в 2021 році і отримають ту ж форму, що і AirPods Pro, але «ніжки» стануть трохи коротше. Це буде перше оновлення дизайну базових AirPods з березня 2019 року.

Ці ж джерела відзначають, що вже розпочато поставку плат для годинників Apple Watch Series 7. Вони отримають нову схему компонування апаратних елементів, яка дозволить зробити корпус годинника тонше або ж оснастити пристрій більш ємною батареєю для кращої автономності.

Редактори Bloomberg також згадували нову техніку ламінування дисплея, яка наближає матрицю до фронтальної панелі і робить екран більш «живим». За словами інсайдера Джона Проссере, такі Apple Watch можуть мати дизайн з плоскими гранями і новий варіант забарвлення – зелений.

У більш ранніх чутках згадувалася функція вимірювання рівня цукру, яка зробить новий годинник Apple неймовірно корисним пристроєм для всіх користувачів з цукровим діабетом.