Офіційно: підтримка Windows 10 закінчиться в 2025 році. Що це означає

970

Ще одна ознака того, що Microsoft готова зробити новий крок вперед. Натяків про Windows 11 в мережі вже більш ніж достатньо

Компанія Microsoft обновила документ, який вказує дати закінчення життєвого циклу різних версій Windows 10. Вперше в ньому з’явилася дата, що відноситься до самої операційної системи, а не до конкретних оновлень, які випускалися протягом останніх кількох років. Згідно зі змінами, підтримка Windows 10 в редакціях «Домашня і « Професійна » закінчиться 14 жовтня 2025 року, тобто вже менш ніж через чотири роки. Таким чином, з моменту запуску Windows 10 пройде всього трохи більше 10 років.

Очікується, що з настанням терміну Microsoft перестане додавати нові функції і фірмові технології в операційну систему за допомогою оновлень два рази в рік, як це відбувалося з 2015 року. Користувачам залишаться доступні тільки спеціальні оновлення, призначені для виправлення помилок, і критичні патчі безпеки.

Настільки раннє уточнення інформації про закінчення підтримки Windows 10 безпосередньо пов’язують з майбутнім запуском повністю нової версії ОС – Windows 11. На наступному тижні, 24 червня, Microsoft проведе окремий захід, де представить «наступне покоління Windows». Тизер запрошення на подію включає в себе вікно з контуром падаючої тіні, схожим на цифру 11. Також недавно софтверний гігант опублікував на YouTube-каналі 11-хвилинне відео з уповільненими звуками включення попередніх Windows.

З чуток, «наступне покоління Windows» ознаменується в першу чергу переробленим і більш сучасним дизайном інтерфейсу. Серед інших нововведень можливі капітальна реконструкція магазина Microsoft Store і підтримка Android-додатків. Нагадаємо, з наближенням презентації недвозначних натяків на анонс Windows 11 стає все більше.