Нове

OnePlus офіційно стала частиною OPPO

Користувачі від цього тільки виграють.

Генеральний директор OnePlus Піт Лау офіційно оголосив, що компанія стає «незалежною частиною» OPPO. Несподіваним це рішення може здатися лише на перший погляд: компанії вже кілька місяців працюють разом, а сам Лау і зовсім працював в OPPO до того, як заснувати новий бренд. До того ж, обидва бренди належать BBK Electronics, що робить їх пов’язаними спочатку.

В результаті цієї співпраці починаючи з 2021 року смартфони OnePlus для китайського ринку поставляються з ColorOS, фірмовою оболонкою OPPO. Техніка під цим брендом продовжить виходити і далі (хоча не виключена поява напису на кшталт OnePlus by OPPO), але користувачі можуть розраховувати на більш регулярне оновлення прошивки, з чим у OnePlus в останні роки були серйозні проблеми.

Крім того, патентні портфелі двох компаній в результаті такого злиття можуть об’єднатися, що дасть їм перевагу для впровадження нових технологій і розширення модельного ряду. Втім, в числі потенційних недоліків – стирання кордонів між дизайном пристроїв OPPO і OnePlus. Ще до оголошення про злиття компанії випустили майже ідентичні Oneplus Nord N100 і OPPO A53, і далі подібних прикладів може з’являтися все більше.


Нове


Не пропусти