Нове

OPPO патентує дизайн смартфона з додатковим дисплеєм всередині задньої камери

За останній час OPPO запатентувала відразу кілька нових формфакторів, які, імовірно, будуть використовуватися в нових смартфонах. В кінці 2020 року інсайдери знайшли згадку про складний смартфоні, але тепер з’явився ще один, на цей раз з унікальним розташуванням другого дисплея.

Патент, який був поданий в CNIPA (Національне управління інтелектуальної власності Китаю), був вперше опублікований 19 лютого. При перегляді на зображенні видно, що на задній частині корпусу розташований круглий блок з декількох камер з макетом посередині.

OPPO має намір використовувати цю область як другий додатковий дисплей. Також в патенті був показаний кольоровий рендер і опис функцій другого дисплея. Він може використовуватися для відображення часу і дати. Теоретично на нього можна виводити і інші дані.

Що ще дивно, в патенті не виявлено згадки про селфі-камеру. З огляду на те, що на задній частині корпусу буде розташований повноцінний дисплей, швидше за все майбутнім власникам дадуть можливість використовувати його в якості дзеркала, а за знімки буде відповідальний основний сенсор камери.

  • Позначки:
  • OPPO
Нове

Не пропусти