Нове

Почалися торги криптовалюти Chia – вартість однієї монети короткочасно піднімалася до 9 біткоїнів

На біржах Gate.io, MXC.com, OKEX.com, Bibox.com, Yobit.net і інших стартували торги криптовалюти Chia (XCH). Нагадаємо, що для майнінгу ChiaCoin використовуються не відеокарти, а накопичувачі SSD і HDD.

У перші години торгів вартість одного токена на біржі Gate.io піднімалася до $ 1555. Потім ціна впала до $ 800. Зараз за XCH дають $ 850. На інших майданчиках вартість різнилася. Наприклад, на популярній у трейдерів біржі Yobit.net за одну монету просили до 9 біткоїнів – більше $ 500 000 (на поточний момент ціна дорівнює $ 1000).

Якщо в найближчі дні вартість ChiaCoin не обвалиться до $ 20-30, а закріпиться на рівні $ 800-1000, велика ймовірність, що майнери почнуть скуповувати накопичувачі SSD і HDD по всьому світу. Це призведе до вибухового зростання їх вартості, а також дефіциту (за аналогією з відеокартами, які зараз просто неможливо придбати за рекомендованими виробниками цінами).

Всього мережа ChiaCoin складається з 21 410 000 монет. На даний момент лише 410 000 здобуті майнерами. Решта ж належать творцям криптовалюти з Chia Network.

 

Нове


Не пропусти