Нове

Порівняння iPhone 12 Pro Max і iPhone 12 Pro

Після того, як в країні стартував продаж всієї лінійки iPhone 12, користувачів почало цікавити одине і теж питання: яка модель з нової лінійки є кращою. Шанувальники техніки Apple вважають не зовсім коректним таке порівняння, так як в кожному пристрої знаходять свої достоїнства і мінімальні недоліки. Але наявні відмінності розглянути, все-таки, варто. Забігаючи наперед, скажемо, що придбати нові айфони за прийнятною вартістю ви можете в магазині СВАЙП, перейшовши за посиланням: https://swipe.ua/ua/.

Головні відмінності

З технічної точки зору iPhone 12 Pro Max і iPhone 12 Pro – ці дві моделі мають між собою помітні відмінності. Хоча великими їх назвати не можна, але саме вони роблять значний вплив на вибір.

Однаковими залишилися процесор останнього покоління, який на 20 відсотків могутніший попередніх.

Різниця полягає в наступних моментах:

  • Габарити: модель iPhone 12 Pro Max значно більша за 12 Pro, завдяки чому користуватися пристроєм стало зручніше. По суті, Pro Max вважається найбільшим айфоном;
  • Вага Pro Max становить 226 грамів, а його попередника – трохи більше 180-ти. З цієї причини не всім і не завжди легко користуватися новим телефоном однією рукою;
  • Камера. Об’єктив у Pro Max помітно відрізняється від попереднього варіанту. Завдяки сучасній технології він дає збільшення в 2,5 рази в порівнянні з двома у iPhone 12 Pro. Це відбувається за рахунок технології зсуву матриці.

Як щодо автономності?

Для більшості користувачів цей момент надзвичайно важливий. Як відомо, телефони більших габаритів відрізняються в кращу сторону від тих, які не відрізняються особливими розмірами. Справа в тому, що батарея у них значно більша. Так, у новинки її обсяг становить 3687 mah, а у попередника цей показник значно менший, а точніше – 2815. Але не коректно було б говорити про те, що вся різниця йде на забезпечення роботи екрану, так як у нової моделі робота заряду, так або інакше, збільшена на дві години.

Багато користувачів говорять про те, що при неактивному використанні заряду Pro Max вистачає на добу, а в деяких випадках і на довше.

Якщо ви зацікавилися новою моделлю, то хочемо повідомляти, що iPhone 12 Pro Max ціна в Україні є доступною в інтернет-магазині Свайп. Також, ви маєте можливість на вигідних умовах придбати нові айфони у кредит або скористатись одним із періодів розпродажів техніки Apple від Свайп. Для більш бюджетних варіантів магазин пропонує купити активовані айфони або в стані Open Box.


Нове


Не пропусти