Нове

Представлені нові бездротові навушники Master & Dynamic MW08 з гібридним ANC

Виробник висококласної аудіотехніки, компанія Master & Dynamic представила TWS-навушники MW08. Модель поєднує в собі високу автономність, якісний звук і естетично приємний зовнішній вигляд завдяки обробці з кераміки і алюмінію.

В основі Master & Dynamic MW08 лежать 11-мм берилієві драйвери для забезпечення першокласного звуку. Кожен навушник обладнаний трьома мікрофонами, які також служать для активації режиму шумозаглушення. Модель MW08 підтримує режим шумозаглушення і режим об’ємного звуку – функцію, що дозволяє чути, що відбувається навколо, без необхідності витягувати навушники.

Самі навушники виконані з кераміки, що зайвий раз підкреслює їх клас, а корпус навушників обрамлений алюмінієвим профілем. На кожному навушнику знаходяться фізичні кнопки, за допомогою яких можна включати режим шумозаглушення, ставити треки на паузу, перемотувати, а також регулювати рівень звуку. Футляр навушників виконаний з нержавіючої сталі, а на бічній грані знаходиться порт USB-C для зарядки. Футляр не підтримує бездротову зарядку.

Що стосується часу автономної роботи, Master & Dynamic заявляє, що MW08 можуть працювати 12 годин без підзарядки. Зарядний кейс забезпечує ще 30 годин роботи навушників. Повна зарядка кейса і навушників в них займають 45 хвилин.

MW08 буде доступний в чорному, білому, синьому і коричневому кольорах з 30 березня по ціні 299 доларів

Нове

Не пропусти