Нове

Представлений DJI Air 2S – перший компактний дрон з можливість запису відео в 5,4K

Новий дрон пропонує більше можливостей, ніж його попередник – Mavic Air 2. При цьому його вартість практично не змінилася

Провідний виробник дронів DJI представив нову модель Air 2S, яка, як повідомляється, є першим компактним безпілотником з дюймовою матрицею, здатним знімати відео у форматі 5,4K (5472 × 3078 пікселів) і робити знімки з роздільною здатністю 20 Мп. Такий розмір сенсора і такі можливості для фото- та відеозйомки раніше були прерогативою тільки більших дронів.

Як і інші моделі цієї серії, DJI Air 2S є складаний портативний дрон з камерою на підвісі. Сама камера оснащена фіксованим об’єктивом з фокусною відстанню 22 мм, що забезпечує кут огляду 88 градусів, і діафрагмою f / 2.8. Збільшення площі матриці і розміру пікселя дозволяє поліпшити деталізацію фото і відео. DJI Air 2S може вести запис 4K-відео з частотою 60 к / с і бітрейтом 150 Мбіт / с. Завдяки новому цифровому зуму можна збільшувати об’єкти в 4 рази при зйомці в розширенні 4K і в 8 разів з роздільною здатністю 1080p. Відео записується з використанням кодеків H.264 або H.265, а також одного з трьох колірних профілів: Normal (8 біт), D-Log (10 біт) або HLG (10 біт).

DJI Air 2S має вбудований 3-осьовий механічний стабілізатор для плавної зйомки. На борту встановлено 8 ГБ вбудованої пам’яті, так що можна знімати і без карти microSD. Крім того, дрон оснащений датчиками виявлення перешкод з чотирьох сторін, системою безпеки AirSense, яка попереджає про літаки і гелікоптери, а також новою версією системи автопілотування APAS 4.0, завдяки якій DJI Air 2S може легко облітати перешкоди.

DJI Air 2S пропонує величезну кількість запрограмованих режимів польоту і зйомки. Поряд з існуючими можливостями була додана функція MasterShots, при активації якої квадрокоптер автоматично планує траєкторію польоту і самостійно веде відеозйомку в одному з трьох режимів. Компанія заявляє, що повного заряду акумулятора вистачає на 31 хвилину польоту.

DJI Air 2S доступний в стандартному наборі (квадрокоптер, пульт, акумулятор і кабелі) і в комплектації Fly More Combo (+ дві батареї, чотири світлофільтри, концентратор для зарядки і наплічна сумка). Вартість стандартного набору становить 999 євро, а Fly More Combo – 1 299 євро.

Нове


Не пропусти