Нове

Пусті коробки з-під PlayStation 5 купують за тисячі доларів

Вихід на світовий ринок нової консолі PlayStation 5 супроводжується різними історіями і не завжди вони приємні. Шахраї активувалися та прагнуть обдурити якнайбільше довірливих покупців. Сприяє цьому дефіцит приставок у продажу. Тому нетерплячі покупці можуть стати жертвами шахраїв.

На eBay є багато оголошень про те, що продається PlayStation 5, причому за дуже привабливою ціною. Але якщо уважно прочитати все оголошення, то можна побачити, що продають пусту коробку з-під консолі або ж фотографії приставки. Причому продають за тисячі доларів.

Шахраї розраховують на неуважних покупців, які не прочитають все до кінця та подумають, що продається справжня приставка, а не сама коробка з-під неї. Тому дуже важливо читати повний опис товару, бути уважними, не поспішати оформляти замовлення.

EBay вже випустив офіційну заяву, що засуджує недобросовісних продавців, які намагаються нажитися на геймерах. Такі оголошення видаляються, але з’являються нові, тому варто розраховувати лише на себе та на свою уважність під час покупок. До того ж, такі оголошення з пустими коробками є й на інших сайтах.

На eBay є також кілька лотів з лотерейними квитками, які нібито дозволяють виграти PlayStation 5.

Але навіть якщо продають реальні PlayStation 5, ціна на них злетіла в кілька разів через дефіцит.

Нове

Не пропусти