Нове

QCY T5: автоматичний коннект і 25 годин без розетки за вигідною ціною

При виборі недорогих TWS-навушників легко втратити цілий ряд неочевидних характеристик. Деякі моделі потрібно постійно підключати вручну, а при переході в «моно» доведеться користуватися строго одним з них. QCY T5 дозволяють і встановити конект, просто витягнувши навушник з кейса, і вибрати «головного» для використання окремо. Ціна пристрою при цьому не розчарує, навіть якщо бюджет обмежений.

Навушники оснащені чіпом Bluetooth 5.0, який не тільки прискорює підключення до джерела звуку, але і продовжує автономність аксесуара завдяки високій енергоефективності. За заявою виробника, одного заряду гарнітури вистачить на 5 годин відтворення музики, а вбудований в чохол павербанк в сумі забезпечить до 25 годин прослуховування далеко від розетки.

В режимі розмови по телефону або просто для економії заряду навушники можна використовувати по одному, при цьому зробивши головним будь-який з них. На відміну від накладних рішень, мініатюрна акустика не тиснутиме на голову – вага кожного «вуха» становить всього 4,3 грама. Постійно проводити з’єднання зі смартфоном не доведеться – з’єднання гарнітури встановиться автоматично.

Для управління плейлистом і відповіді на вхідні дзвінки на кожній з чашок передбачена сенсорна кнопка. За рахунок високої чутливості вона спрацьовує навіть від легкого дотику – при використанні не доведеться з силою вдавлювати силіконові накладки в вуха. З її допомогою можна також активувати голосового помічника або включити геймерський режим, що знижує час затримки сигналу. Останнє особливо важливо при запуску онлайн-ігор, де часто доводиться орієнтуватися по звуку.

Придбати бездротові навушники QCY T5 в інтернет-магазині JD можна за $ 17,99.


Нове


Не пропусти