Нове

Realme Watch 2 представлені офіційно: 12 днів автономності, пульсоксиметр і моніторинг сну

Realme представила в Малайзії нове покоління розумних годинників – Watch 2. Вони отримали такий же 1,4-дюймовий прямокутний дисплей, як і перше покоління – з IPS-матрицею, роздільною здатністю 320 × 320 пікселів і яскравістю 600 ніт.

Доступно понад 100 циферблатів – серед них є і анімовані варіанти. Для включення і виключення використовується єдина фізична клавіша на правій стороні корпусу, причому важить пристрій всього 38 г. Новинка підтримує 90 спортивних режимів (проти 14 у попередньої моделі) і захищена від пилу і вологи за стандартом IP68.

Набір датчиків тут досить стандартний для бюджетних моделей: пульсометр, SpO2, а також датчики для моніторингу сну і рівня стресу. Цікаво, що годинник можна використовувати для управління мобільною технікою і пристроями розумного будинку екосистеми Realme.


Realme також вдалося збільшити розмір батареї до 315 мА · год (в порівнянні з 160 мА · год у оригінальних Realme Watch), так що тепер можна очікувати до 12 днів автономної роботи без підзарядки.

Новинку оцінили в 229 малайзійських рінггітів – це приблизно $55. Дата надходження Realme Watch 2 в продаж поки не повідомляється.

Нове


Не пропусти