Нове

Redmi випустив відмінний недорогий монітор

В асортименті китайського бренду Redmi з’явився новий продукт. Це монітор для ПК з 27-дюймовою РК-панеллю. Це перший подібний пристрій бренду, випущений після запуску Redmi 1A в травні 2020 року, який став першим монітором бренду Redmi після здобуття незалежності від Xiaomi.

Новий монітор Redmi обладнаний 27-дюймовим IPS LCD-дисплеєм з роздільною здатністю Full HD при співвідношенні сторін 16 до 9, максимальною частотою оновлення зображення 75 Гц і кутом огляду 178 градусів. Коефіцієнт яскравості екрану досягає 1000: 1, а охоплення колірної гами sRGB – 100%. Монітор отримав унікальний режим слабкого синього світла, щоб мінімізувати навантаження на очі і не викликати втоми навіть при довгій роботі. Завдяки цьому його можна використовувати для роботи та ігор. Правда, навряд чи він зацікавить професійних геймерів, враховуючи низьку частоту оновлення.

Монітор має класичний дизайн з вузькими рамками по краях екрану і підтримує регулювання в різних площинах (вгору і вниз, вліво і вправо, а також під різними кутами). Є порти HDMI, VGA і інші інтерфейси для підключення зовнішнього обладнання. Товщина монітора, як стверджує виробник, становить всього 7,5 см в найтоншій його частині.

У Китаї продажі нового монітора Redmi стартують в наступний понеділок, 8 березня. Новинка оцінена виробником в 799 юанів або близько 123 доларів США, що дорожче в порівнянні з вищезазначеним Redmi 1A, який свого часу пропонувався за 499 юанів або 77 доларів.

Нове

Не пропусти