Нове

Розкрито терміни виходу першого складного смартфона Honor

В кінці минулого року китайській компанії Huawei довелося продати свій успішний суббренд Honor, щоб відвести його з під удару американських санкцій. Після здобуття незалежності Honor вже випустив кілька нових мобільних пристроїв і це тільки початок. Зараз бренд працює над новими продуктами, серед яких перший складаний смартфон Honor. Він з’явиться на ринку вже в цьому році, про що повідомляють знайомі з планами компанії китайські джерела.

За даними джерел, перший складаний смартфон Honor побачить світ у другій половині 2021 року. Новинка отримає назву Honor Magic X. Гнучкі екрани для пристрою буде поставляти китайський виробник дисплеїв Visionox.

Технічні характеристики і зовнішній вигляд Honor Magic X поки залишаються для нас загадкою. Але інсайдери стверджують, що багато в чому перший складаний смартфон Honor буде схожий на Huawei Mate X, складаний апарат колишньої материнської компанії. І кажуть, що на одному складному смартфоні бренд не зупиниться, нібито Honor планує запустити цілу лінійку пристроїв з гнучкими дисплеями.

Нагадаємо, Honor Magic – це флагманська серія, яка свого часу конкурувала з лінійкою Huawei Mate. У цій серії представлені різні пристрої, включаючи смартфони, планшети, ноутбуки і розумні годинники. І нещодавно генеральний директор Honor заявив, що в цьому році його компанія випустить ультрасучасний флагман Honor Magic, який буде конкурувати з флагманськими смартфонами таких марок, як Samsung, Apple і Huawei.

Нове


Не пропусти