Нове

Signal отримав можливість переводити криптовалюту всередині месенджера

Захищений месенджер Signal почав тестувати вбудовані платежі криптовалюти – Signal Payments. На даний момент підтримується інтеграція лише з гаманцем MobileCoin і токенами MOB, пише Wired.

Видання зазначає, що MobileCoin був створений у 2017 році і розвивається за участю Моксі Марлінспайка, засновника і голови Signal. За його словами, криптовалюта MOB була обрана через гнучкість і швидкість транзакцій, крім того, вона здатна забезпечити аналогічну конфіденційність при здійсненні платежів, як і в зашифрованому листуванні в месенджері. Марлінспайк додав, що транзакції усередині Signal буде видно тільки відправнику і одержувачу.

Є помітна різниця в відчутті того, як це спілкуватися в Signal, знаючи, що тебе не бачать і не прослуховують, в порівнянні зі спілкуванням через інші комунікаційні платформи. Я хотів би потрапити в світ, де ви можете відчути це не тільки, коли розмовляєте зі своїм терапевтом через Signal, але і коли ви платите свому терапевту за сеанс через Signal, – заявив глава месенджера.

Директор з розвитку та комунікацій Signal Джун Харада додав, що використання MobileCoin не дозволяє отримати доступ до балансу і історії транзакцій навіть самому месенджер.

На поточний момент протестувати платежі в додатку Signal для Android і iOS можуть тільки жителі Великобританії.

Нове

Не пропусти