Нове

Skype пропонує відеодзвінки без реєстрації і додатків

Дзвонити таким чином можна без будь-яких обмежень. Користувачам доступний повний набір функцій месенджера

У прагненні об’єднати користувачів по всьому світу під час пандемії коронавируса Skype представив нову функцію Meet Now, яка дозволяє легко спілкуватися з рідними, близькими, друзями і колегами по роботі без необхідності реєструватися в сервісі і встановлювати додаток месенджера. Для цього потрібно на сайті сервісу створити відеоконференцію як зареєстрований користувач або гість (в Skype це називається зібрання). Потім інші учасники можуть таким же чином приєднатися до наради за посиланням, незалежно від того, мають вони обліковий запис Skype чи ні.

За словами представників компанії, така можливість надається всім користувачам абсолютно безкоштовно. Запрошення не має терміну дії, посилання можна використовувати в будь-який час. Skype буде зберігати записи про дзвінки протягом 30 днів, всім учасникам також будуть доступні мультимедійні дані в чаті зборів.

Як створити відеоконференцію в Skype і приєднатися до неї без реєстрації:
Зайти на сайт Skype і натиснути «Створити безкоштовне збори».
Скопіювати згенерувала посилання і поділитися нею з іншими учасниками бесіди.
Натиснути «Подзвонити».

Щоб приєднатися до наради в якості гостя, необхідно натиснути на згенерувала посилання. Якщо на пристрої встановлено Skype, запуститься його додаток, якщо немає, то відкриється веб-версія месенджера в браузері.

Джерело


Нове


Не пропусти