Нове

Смарт-годинники Huawei Watch 3 і Huawei Watch 3 Pro показали на живих фото

У мережі з’явилися якісні реальні фотографії смарт-годинників Huawei Watch 3 і Huawei Watch 3 Pro, які повинні офіційно представити вже 2 червня. Крім того, в китайській соціальній мережі Weibo (аналог Twitter для жителів Піднебесної) були опубліковані знімки фірмових коробок обох моделей.

Обидва пристрої працюють під управлінням операційної системи Huawei HarmonyOS. Huawei Watch 3 і Huawei Watch 3 Pro оснащені вбудованими SIM-картами (мова йде про eSIM). Таким чином, працювати вони можуть автономно. Прив’язка до смартфонів не потрібна. Розумні годинники можуть реєструвати ЕКГ, стежити за рівнем кисню в крові (використовуються сенсори SpO2), оснащені датчиками ЧСС, а також функцією контролю за якістю сну. Нарешті, Huawei Watch 3 і Watch 3 Pro здатні визначати температура тіла користувача. За словами інсайдерів, працювати нові моделі будуть довше попередників.

2 червня Huawei також покаже новий потужний планшет MatePad Pro 2 на базі чіпсета Kirin 9000, а також перші смартфони під управлінням HarmonyOS.


Нове


Не пропусти