Sony представила флагманські TWS-навушники WF-1000XM4 з активним шумозаглушенням

93

Sony офіційно анонсувала повністю бездротові навушники WF-1000XM4, які раніше неодноразово спливали в витоках. За словами компанії, ця модель пропонує краще в галузі шумозаглушення (ANC), що працює на базі нового фірмового процесора V1.

Самі навушники стали на 10% меншими, але це ніяк не відбилося на якості звучання або автономності. Спеціально розроблені 6-міліметрові драйвери зі збільшеним на 20% обсягом магніту забезпечують динамічний звук з багатим діапазоном низьких частот, а підтримка кодека LDAC гарантує передачу звуку максимально високої якості, що відповідає стандарту Hi-Res Audio Wireless.

Також в числі особливостей – технологія Precise Voice Pickup, яка використовує мікрофони з формуванням променя і датчик кісткової провідності, щоб навушники могли чітко і точно вловлювати голос користувача під час роботи в режимі гарнітури. Сполучення з джерелом звуку здійснюється через Bluetooth 5.2.

В автономному режимі Sony WF-1000XN4 зможуть програвати музику протягом 8 годин з включеною функцією активного шумозаглушення. З футляром, який, до речі, теж помітно зменшився, можна розраховувати на 24 години. Без ANC час роботи збільшується до 12 і 36 годин відповідно. 5-хвилинна зарядка забезпечує 60 хвилин відтворення.

Навушники важать 7,3 г, вони досить легкі, щоб носити їх весь день. Захист IPX4 дозволяє використовувати їх навіть в спортзалі або в сильний дощ.