Нове

Sony розробляє шолом та окуляри для PlayStation VR нового покоління

Компанія Sony  вже займається розробкою двох нових пристроїв, які будуть відноситися до версії PlayStation VR. Це шолом та окуляри віртуальної реальності. Цікаво, що шолом матиме тактильну віддачу.

Представники авторитетного видання LetsGoDigital проаналізували інформацію з патентного бюро США та створили малюнки, з яких зрозуміло, який вид може бути у цих новинок. Належить патент Стівену Осману – главі PlayStation Magic Lap, провідному інженеру-програмісту Sony Interactive Entertainment.

Шолом буде закріплятися на голові за допомогою дужки. Дуже цікавою є функція тактильної віддачі. Невідомо, чи буде це використовуватися в іграх, або ж вібросигнал буде вмикатися, коли гравець неправильно одягнув шолом.

Правильна посадка шолому дуже важлива, бо грати у віртуальні ігри можна кілька годин, а якщо шолом одягнути так, що він буде тиснути голову або ж навпаки занадто вільно, це може призвести до напруги в шиї або головного болю.

Окуляри доповненої реальності  будуть триматися на голові за допомогою дужок, у них теж є датчик тиску, щоб одягати їх правильно.

PlayStation VR 2 може отримати вбудований акумулятор, що забезпечить до 5 годин гри без підзарядки, технологію відстеження очей і частоту оновлення дисплеїв в 120 Гц.

Поки що невідомо, коли ця новинка з’явиться на ринку, але точно це відбудеться не раніше, ніж через 1-2 роки після виходу PlayStation 5.

Нове

Не пропусти