Нове

SteelSeries представила мишу Rival 5 для онлайн-ігор

Новинка позиціонується як прецизійна багатофункціональна ігрова миша. Модель отримала 9 програмованих кнопок, 5 з яких розташовані на бічній панелі. У пристрої використовується система датчиків для відстеження положення миші в просторі і відсіювання помилкових рухів.

Вага ігрової миші SteelSeries Rival 5 складає всього 85 грамів. Габарити новинки 129 × 68 × 42 мм. Це пристрій проводового типу, а щоб кабель не заважав під час найспекотніших битв, виробник використовував кабель Super Mesh Cable довжиною 2 м з покриттям з мікрофібри. Ніжки виготовлені з матеріалу на основі PTFE.

У новинці задіяний високоточний оптичний датчик PixArt, але конкретна модель поки не вказана, а замість цього використовується маркетингове формулювання TrueMove Air. Те ж саме стосується і перемикачів – в описі вони називаються механічними перемикачами SteelSeries IP54, і мають ресурс 80 млн натиснень. По всій видимості виробник вказує на індекс захисту IP54, адже головною слабкістю перемикачів є корозія контактів.

Модель підтримує 5 рівнів чутливості від 100 до 18 000 CPI. В описі зазначено прискорення 40G, швидкість руху 400 IPS і частота опитування 1000 Гц. Крім того, тут є 10-зонне RGB-підсвічування, налаштувати яке можна за допомогою програми SteelSeries GG. Користувач може зберегти у вбудованій пам’яті до 5 профілів.

Ігрова миша SteelSeries Rival 5 вже надходить у продаж на європейському ринку за ціною € 70.


Нове


Не пропусти