Нове

Сучасні програми по дизайну інтер’єру

Гарний дизайн квартири робить атмосферу житла комфортною та зручною. Він надає свіжий зовнішній вигляд старому житлу. Все повинно бути продумано до дрібниць: грамотно з’єднані деталі, об’єднані відтінки і кольори. Меблі потрібно встановити згідно свого функціонального призначення, підібрати аксесуари. Тільки в такому випадку обстановка буде віддавати теплом і спокоєм. Для цього потрібно звернутися до професійного дизайнера.

Час створення проекту однокімнатної квартири займає в середньому до двох місяців. Якщо робиться проект двох і трикімнатного житла, то знадобиться до трьох місяців. Потрібно звертатися завчасно, тоді в діях фахівця не буде зайвого поспіху він виконає роботу якісно.

Планування квартири

Дизайн-студія NSDgroup використовує програми, в яких закладений принцип BIM-технологій. Принцип дії софта досить простий, фахівець здійснює збір елементів квартири як в ігровому конструкторі. Коли остаточно готова модель, можна створити креслярську документацію. Вся робота протікає в досить цікавому режимі, тому не складає особливих труднощів для досвідченого працівника.

Як приклад наведемо всім відомий софт AutoCAD. Свого часу це була єдина програма, яка дозволяла створювати успішні дизайн-проекти. Автокад застосовують і зараз і не тільки початківці дизайнери. У ньому закладено наступний принцип дії:

  • Відбувається розробка 2D креслень.
  • Беручи за основу 2-х мірне зображення, створюється 3Д модель.

Але час змінюється і не стоїть на місці, тому функціонал софта трохи застарів. Вся проблема полягає в тому, що тільки розробники Автокада зможуть розібратися в хитросплетіннях програми. У проекті міститься безліч креслень, в яких зроблено безліч позначок. У підсумку виходить повна плутанина, тому що читати проект може тільки сам дизайнер.

Тому час для поновлення настав і зараз з’явилися такі потужні корпорації, як AUTODESK і Graphisoft. Вони створили BIM-продукти Ревит і Архікад.

Де знаходиться студія NSDgroup

Дизайн студія в Києві за адресою вулиця Радистів 34-р. Ви легко зможете замовити дизайн інтер’єру, оскільки компанія протягом шістнадцяти років займається проєктуванням. В основному студія виконує дизайн-проекти квартир в місті Київ та області.

На підприємстві трудяться кваліфіковані фахівці, які зроблять проект таким чином, що заощадять значну кількість будівельних матеріалів. До того у компанії є контакти усіх постачальників, які зможуть надати товари за оптовими цінами. Вартість послуг демократична і залежать від обсягу робіт і площі.

Дизайнерський інтер’єр перш за все спрямований на зміну життєвих принципів. Людина свідомо змінює свій спосіб життя і шукає щось нове. Співробітники компанії щільно працюють з клієнтом, намагаються з’ясувати всі подробиці, щоб потім успішно втілити це в життя.


Нове


Не пропусти