Нове

Синтетична шкіра дозволить користувачам «відчувати» предмети в віртуальній реальності

В останні роки компанії і вчені намагаються створити технологію, яка дозволила б людям «відчувати» предмети в віртуальній реальності. Дослідники з Корнельського університету запропонували власний варіант вирішення даного завдання.

Вони створили синтетичну шкіру, яка кріпиться до оптоволоконних датчиків. Висока еластичність матеріалу дозволить використовувати її в самих різних областях. Так, наприклад, така шкіра, натягнута поверх скелета робота, збільшить його чутливість до навколишнього середовища і розширить функціональність.

Провідний дослідник кафедри машинобудування та аерокосмічної техніки Роб Шепард розповів, як нова технологія може допомогти людині:

«Наприклад, ви хочете запустити симуляцію доповненої реальності, яка навчить вас міняти колесо автомобіля. Наявність спеціальної рукавички, яка може виміряти силу переданого на ключ тиску і правильність рухів, в рази підвищило б ефективність такого навчання. Але на даний момент таких технологій немає ».

Розроблена в Корнельському університеті технологія Cornell зараз ще далека від комерційного застосування. Можливо, пройде не один рік, перш ніж будь-який бажаючий зможе одягатися ось в таку синтетичну шкіру. І тільки уявіть на який рівень технологія Cornell може вивести VR-гри.


Нове


Не пропусти