Нове

Темна тема в Windows 10 охопить всі елементи дизайну

Дизайнери компанії Microsoft готують дуже комфортну для очей користувача темну тему без контрастних переходів

Одне з найбільших оновлень інтерфейсу операційної системи Windows 10 під назвою Sun Valley («Сонячна долина») порадує користувачів не тільки округленими кутами, а й реалізацією більш комфортної для очей темної теми. Справа в тому, що на поточний момент деякі меню і елементи інтерфейсу системи сильно вибиваються із загального стилю, викликаючи у користувача якийсь дискомфорт. Наприклад, контекстні меню, спливаючі вікна, меню властивостей і інші компоненти системи можуть дратувати сильним контрастом між темною темою і сліпуче білими елементами. Щоб інтерфейс був більш послідовним і цілісним, ці меню теж перероблять.

Про це повідомили джерела, близькі до розробників з компанії Microsoft. Вони заявили, що дизайнери компанії активно розглядають підтримку темної теми для більшості елементів операційної системи, які протягом багатьох років не перемальовували. На поточний момент команда компанії експериментує, щоб привести оновлений дизайн до єдиного вигляду. На жаль, на поточний момент ці компоненти знаходяться в закритому тестуванні і подивитися на нову темну тему в поточних попередніх версіях ОС Windows 10 можливості немає. Більш того, зараз не зовсім зрозуміло, як це буде виглядати – офіційних скріншотів теж ніхто не надає.

Це оновлення, ймовірно, вийде в реліз в другій половині 2021 року, а в попередніх збірках користувачі зможуть ознайомитися з новим дизайном і повноцінною темною темою вже навесні цього ж року. Крім єдиного стилю, розробники також повинні порадувати користувачів абсолютно новим дизайном контекстних меню, які прийдуть на зміну давно застарілим елементам з прямими кутами, які використовувалися в різних версіях Windows десятками років.


Нове


Не пропусти