Нове

Тепер офіційно: Apple оголосила дату квітневої презентації

Інсайдери, які говорили про те, що в квітні компанія Apple проведе свою весняну презентацію, мали рацію. Спочатку голосовий асистент Siri підтвердив ці чутки, а потім і сама Apple оголосила дату і розіслала запрошення на захід.

Тільки що Apple офіційно оголосила про проведення спеціального заходу «Spring Loaded». Воно пройде в наступний вівторок, 20 квітня, о 10:00 за тихоокеанським часом в театрі імені Стіва Джобса (Steve Jobs) в штаб-квартирі Apple Park в Купертіно, штат Каліфорнія. Як і всі торішні заходи Apple, квітневий івент пройде виключно в цифровому форматі, тобто представники засобів масової інформації не зможуть особисто бути присутніми на презентації через обмеження, введені в зв’язку з пандемією коронавірусу.

За традицією Apple не розкриває тему майбутньої презентації, але немає сумнівів в тому, що вона буде присвячена анонсу нових продуктів. Очікується, що головною темою квітневого івенту стане анонс нового покоління планшетів iPad Pro – 11-дюймової моделі з LCD-дисплеєм і 12,9-дюймової версії з новим екраном Mini-LED. Також Apple може показати новий недорогий iPad, оголосити про вихід продовження iPad mini і анонсувати довгоочікувану бездротову мітку AirTags для пошуку речей.

Нове


Не пропусти