Нове

TikTok почне збирати біометричні дані користувачів

Додаток TikTok прийняло нову політику конфіденційності. Згідно з оновленим текстом документа, компанія почала збір біометричних даних своїх користувачів.

Повідомляється, що спеціальний алгоритм почне створювати скани обличчя і зліпки голосу на основі опублікованих відеороликів. У компанії заявили, що дані збираються для формування стрічки рекомендацій, поліпшення AR-ефектів і таргетингу реклами. Про інші завданнях, які будуть використовувати зібрані біометричні дані, в TikTok промовчали, але вони безумовно є.

Зараз нова політика конфіденційності прийнята тільки на території США. В Європі у популярного додатка будуть складності, оскільки в країнах ЄС до захисту персональних даних відносяться набагато відповідальніше.

Незважаючи на заяви про деперсоналізації сканів облич і зліпків голосу (вони не будуть прив’язані до якогось конкретного користувача), в США вже обурені новими правилами.

Можливо, TikTok спіткає доля месенджера WhatsApp, користувачі якого почали масово видаляти акаунти після аналогічної зміни в політиці конфіденційності.


Нове


Не пропусти