Нове

Три мільйони за два місяці: світові продажі Xiaomi Mi Band 6 б’ють рекорди

У нового фітнес-трекера Xiaomi є всі шанси стати однією з найбільш продаваних моделей на ринку переносної електроніки

Місяць тому засновник і генеральний директор компанії Xiaomi Лей Цзюнь (Lei Jun) оголосив, що новий фітнес-трекер Xiaomi Mi Band 6 розійшовся мільйонним тиражем. А тепер стало відомо, що його світові продажі подолали позначку в три мільйони одиниць. Цим в соцмережі Weibo похвалився віце-президент Xiaomi Group і президент  підрозділу смартфонів Цзен Сюечжун (Zeng Xuezhong).

Xiaomi Mi Band 6 – це шосте за рахунком покоління популярного фітнес-трекера китайського бренду, представлене в березні 2021 року. Новий браслет надійшов у продаж в перших числах квітня і, виходить, йому треба було менше двох місяців на досягнення 3-мільйонної позначки продажів.

Стандартна версія Xiaomi Mi Band 6 коштує 229 юанів або близько 36 доларів за курсом, а модель з підтримкою NFC обійдеться в 279 юанів або 44 долари. Фітнес-трекер оснащений 1,56-дюймовим сенсорним AMOLED-дисплеєм з щільністю пікселів 326 точок на дюйм, одягнений в водонепроникний корпус (5 АТМ) і живиться від батареї на 125 мАг, яка забезпечує йому до двох тижнів роботи без підзарядки. Гаджет вміє визначати сатурацию, тобто рівень кисню в крові, відстежувати частоту серцевих скорочень, моніторити сон користувача і виконувати інші функції з контролю за здоров’ям і фізичною активністю свого власника.


Нове


Не пропусти