Нове

Twitter запустив голосові чати Spaces для всіх користувачів

За повідомленнями джерел мережі, Twitter зробив загальнодоступним сервіс голосових чатів Spaces, який останні кілька місяців тестувався із залученням обмеженої кількості користувачів платформи. Новий сервіс являє собою аналог Clubhouse і дозволяє створювати віртуальні кімнати для голосового спілкування в режимі онлайн.

Компанія тестувала функцію Spaces з листопада 2020 року для обмеженого числа користувачів. Spaces буде грати ключову роль в досягненні соціальною мережею числа щоденних активних користувачів в 315 млн до кінця 2023 року.

Щоб створювати кімнати, користувач повинен мати не менше 600 підписників. Опинившись всередині віртуальної кімнати, користувачі зможуть відправляти повідомлення автору. Адміністратор кімнати має можливість запрошувати і видаляти учасників та відповідати на їхні запитання.

Крім того, розробники анонсували нову функцію під назвою Ticket Spaces. Ця функція дозволить користувачам створювати простір, приєднатися до яких можна буде тільки купивши квиток. Можливість монетизації просторів, за задумом компанії, буде стимулювати користувачів створювати більшу кількість бесід в реальному часі. Творці просторів отримуватимуть основну частину доходу від продажу квитків, а Twitter буде залишати за собою невелику суму в якості комісії. Планується, що функція буде випробувана з великою кількістю користувачів за квитками в найближчі місяці. Найближчими місяцями функція Ticket Spaces стане доступна обмеженому числу користувачів Twitter.

Нове


Не пропусти