Нове

У 2021 році Apple випустить два оновлених MacBook Pro з фірмовими процесорами

Як заявив авторитетний аналітик Мінг-Чі Куо, компанія Apple у 2021 році планує випустити два оновлених MacBook Pro. А в 2022 році випустить MacBook Air. Всі вони отримають Mini-LED-дисплеї та фірмові ARM-процесори Apple.

Нові MacBook Pro будуть виготовлені з абсолютно новим дизайном. Те ж стосується і MacBook Air, який вийде у 2022 році. Є ймовірність, що ці пристрої будуть коштувати так же, як і попередні версії. Хоча в них будуть використані Mini-LED-матриці. Залишити стару ціну дозволить використання фірмових ARM-процесорів, вартість яких значно нижче, ніж у чіпів Intel.

Світові поставки пристроїв з Mini-LED-матрицями будуть набагато вищими, ніж передбачалося раніше. Компанія TFI Securities передбачає, що Apple відвантажить 10-12 млн таких пристроїв наступного року. У 2022 цей показник виросте до 28 млн. Постачальником цього обладнання для екранів стане компанія Epistar.

Протягом наступних трьох років поставки MacBook повинні зрости на 100%, тобто це складе близько 35 мільйонів одиниць на рік. Аналітик пов’язує таке зростання з використанням фірмових ARM-чіпсетів і оновленням дизайну, яке заплановане на 2021 рік.

Нове

Не пропусти