Нове

У додатку «Повідомлення» на Android з’явилося наскрізне шифрування

Правда, поки тільки для діалогів.

Google анонсувала наскрізне шифрування для фірмового месенджера Android ще в минулому році. При його активації ключі шифрування зберігаються виключно локально, так що отримати доступ до повідомлень або файлів в листуванні не зможе ніхто сторонній (включаючи Google) Першими випробувати нову функцію змогли бета-тестери, а тепер вона стає доступною для всіх користувачів.

Шифрування працює, якщо функція включена в обох учасників листування, про це свідчить іконка у вигляді замка, яка відображається у верхній частині чату і біля звіту про доставку та прочитання. На жаль, поки що воно є лише для діалогів, в той час як повідомлення в групових чатах залишаються уразливими. Те ж стосується і класичних SMS і MMS: по цілком зрозумілих причин шифруються тільки повідомлення, відправлені через Wi-Fi або мобільний інтернет.

Функція розкочується поступово і незабаром буде доступна для всіх користувачів «Повідомлень» на Android. Вона вмикається автоматично, якщо ви використовуєте RCS-повідомлення (в додатку натисніть на іконку з трьома крапками, щоб перейти в настройки, і виберіть «Особливості чату» → «Включити функції чату»).


Нове


Не пропусти