Нове

У мережі з’явилися фото неанонсованих Galaxy Z Fold 3 і Z Flip 3

Інсайдер опублікував відразу кілька фотографій з промороликів прийдешніх складних новинок від Samsung: Galaxy Z Fold 3 і розкладачки Z Flip 3. Ось що стало відомо про ці моделі.

Galaxy Z Fold 3

Зображення цього смартфона з’явилися у відеоролику на YouTube-каналі The Galox. Згідно кадру з презентаційного ролика, цей смартфон стане першим складним пристроєм в світі з підекранною фронтальною камерою. Основна ж камера буде розміщуватися в модулі, який відрізняється по дизайну від актуальних флагманів Galaxy S21.

Підтверджується і підтримка стилуса S Pen: на кадрі з презентації демонструється, що з його допомогою зручно створювати нотатки під час участі у відеоконференціях.

 

Також з’явилися і зображення задньої панелі пристрою. Судячи з ним, нас чекає три забарвлення: класичне чорне і біле (можливо, сріблясте), а також темно-зелене.

Galaxy Z Flip 3

За ці зображення подякувати варто все тому ж The Galox. Як і у випадку з Z Fold 3, вони, імовірно, нарізані з проморолика, над яким працює Samsung.

За фото видно, що смартфон отримає масивний дисплей на зовнішній частині корпусу: на манер Xiaomi Mi 11 Ultra він буде розміщуватися поруч з блоком камери і дозволить переглядати повідомлення та керувати відтворенням музики.

Зображення також підтверджують, що сканер відбитків пальців буде вбудованим в кнопку живлення, а не під екраном. В такому форм-факторі це скоріше плюс: можна буде розблокувати гаджет, не відкриваючи основний екран – наприклад, для взаємодії з повідомленнями на зовнішньому міні-екрані.

Новинка буде доступна в темно-сірому, білому, темно-зеленому і фіолетових кольорах.

За інсайдерською інформацією, представити обидві новинки можуть вже в липні. Подробиць про технічні характеристики як і раніше немає. Автор ролика про Z Flip 3 стверджує, що вартість розкладачки буде починатися від 1 400 доларів, а Z Fold 3 – від 2 000 доларів.

Нове


Не пропусти