Нове

У мережі з’явилися специфікації бюджетної серії смартфонів LG W41

Компанія LG в найближчому майбутньому випустить нову лінійку бюджетних смартфонів LG W41. Раніше в мережі з’явилися перші рендери смартфона, а сьогодні стали відомі ключові специфікації моделей, які будуть входити в серію.

Інформацією поділився портал MySmartPrice, який, в свою чергу, отримав дані від інсайдера Ішана Агарвал. У лінійку LG W41 входитимуть три смартфона: W41, W41 + і W41 Pro.

Насправді, незважаючи на поділ за моделями, всі смартфони будуть мати набагато більше спільного, ніж можна було припустити. По-перше, смартфони будуть використовувати один чіпсет – MediaTek Helio G35. Також ми побачимо однаковий об’єм батареї – 5000 мА * год, однакову діагональ екрану і розширення – 6,5 дюйма, HD +, а також однаковий масив камер з чотирьох модулів – 48-Мп основний модуль, 8-Мп надширококутний датчик, датчик глибини на 2 Мп і макрооб’єктив на 2 Мп. Розширення фронтальної камери також однаково для трьох моделей – 8 Мп. Всі смартфони підтримують установку до двох SIM-карт і будуть поставлятися з Android 10 «з коробки».

Що стосується відмінностей, W41 буде мати 4 ГБ ОЗУ і 64 ГБ вбудованої пам’яті. W41 + отримає такий же обсяг оперативної пам’яті, але вдвічі більший обсяг вбудованої пам’яті. Старша модель лінійки W41 Pro буде поставлятися з 6 ГБ ОЗУ і 128 ГБ пам’яті. Всі три смартфона підтримують карту microSD об’ємом до 512 ГБ.

Ціна лінійки LG W41 поки не розголошується.

Нове

Не пропусти