Нове

У SpaceX заявили, що Starlink досягне 100% покриття Землі через п’ять пусків

За останні три місяці SpaceX здійснила вісім успішних запусків супутників Starlink, доставивши на низьку навколоземну орбіту 480 апаратів. Тепер повідомляється, що можливість підключення до супутникового інтернету Starlink з будь-якої точки Землі буде досягнута після проведення ще п’яти запусків. Про це заявила президент і операційний директор SpaceX Гвінн Шотвелл.

Шотвелл розповіла, що перший етап формування угруповання Starlink буде завершений після 28 пусків ракет-носіїв з пакетами супутників. В результаті цих пусків на орбіту буде виведено близько 1320 супутників, що є достатнім для глобального покриття.

7 квітня компанія SpaceX провела запуск ракети-носія Falcon 9 з 23-м пакетом супутників Starlink. Таким чином, для завершення формування першого етапу компанії залишилося провести всього п’ять пусків.

Правда, мова йде тільки про перший етап розгортання глобальної супутникової системи. Зв’язок буде, але його якість компанія все ще має намір підвищувати за рахунок додавання в свій флот нових орбітальних супутників.


Нове


Не пропусти