Нове

У Telegram з’явиться те, що ви чекаєте найменше

Розробники Telegram готують чергове оновлення месенджера. Воно виявиться більшим, ніж зазвичай, і нас чекає безліч нововведень.

У Telegram версії 7.5 з’являться віджети. У свіжої бета-версії для Android вже доступні два віджети різних розмірів – 2×2 і 5×2. В першому на робочому столі можна закріпити обрані контакти для швидкого переходу в чати з ними, а в другому показані останні повідомлення в чатах і пости в каналах. Подібними віджетами можна буде користуватися і в iOS.

Ще одне нововведення – широкомовні групи (Broadcast Groups). Кількість учасників в них не обмежена, а розміщувати повідомлення можуть тільки адміністратори.

У Telegram також можна буде створювати запрошення посилання з обмеженням за часом дії або кількістю запрошених учасників. При бажанні таке посилання можна перетворити в QR-код. Для публікацій в каналі можна буде налаштовувати автоматичне видалення за таймером.

Коли вийде це оновлення, невідомо. Не виключено, що розробники присвятять його до запуску рекламної платформи, за допомогою якої зможе заробляти як сам Telegram, так і власники великих телеграм-каналів.

ДжерелоItechua.com
Нове

Не пропусти