Нове

Українцям розказали, як розпізнати шахрайські інтернет-магазини

Останні роки все більшої популярності набирають інтернет-магазини. А дивлячись на сьогоднішню ситуацію, під час пандемії, вони стали просто необхідністю. Відповідно із зростанням попиту в даній сфері зросла і кількість шахраїв. Сьогодні ми поговоримо про те, як розпізнати шахрайські інтернет-магазини та убезпечити себе від них.

Найбільша активність шахраїв проявляється перед святам. Вони створюють фішингові сайти, тобто копії відомих інтернет-магазинів із використанням логотипів та фірмових кольорів. Окрім цього, вони реєструють схожі доменні імена. Надалі вони будуть розсилати так звані «спеціальні пропозиції», що б заманити більшу кількість користувачів, а також будуть просувати свої сайти в соцмережах.

Отже, найперша рекомендація для вас, це не переходьте за неперевіреними посиланнями з електронних листів, перевіряйте відправника. І якщо розсилка іде від відомої компанії, то краще в пошуку звірте адресу оригінального магазину із адресою, на яку вам пропонують перейти. А також, перевіряйте чи має сайт SSL-сертифікат.

Окрім цього, перед покупкою рекомендуємо перевірити відгуки на сайті інтернет-магазину. Оскільки, якщо це відомий бренд і функціонує він вже певний час, відгуки там точно повинні бути. А ще, якщо сайт шахрайський, то на ньому, швидше за все, ви не знайдете детальної інформації про компанію, її реквізити, деталі доставки, тощо.

І останнє, звертайте увагу на умови оплати. Шахрайські інтернет-магазини будуть вимагати передоплату і швидше за все, на приватну картку.

Джерелоitech.co.ua
Нове

Не пропусти