Нове

Усе в одному: Xiaomi створила пристрій для кухні, що об’єднує посудомийку, водоочисник та раковину

Xiaomi створила унікальний пристрій для кухні з назвою Mensarjor Kitchen Modular Integrated Sink. До нього входить посудомийна машина, водоочисник, сміттєзбірник та ще кілька гаджетів. Вартість такого пристрою для кухні – 600 доларів.

Це дійсно дуже вигідно, адже відразу декілька необхідних на кожній кухні пристроїв об’єднані в один. Тому покупці заощадять гроші. П’ять модулів об’єднують сім функціональних частин і легко підключаються, економія місця при цьому вражає.

Mensarjor Kitchen Modular Integrated Sink може мити посуд, дезинфікувати його, сушити, зберігати, подрібнювати овочі, фільтрувати воду, там же є спеціальне відділення для зберігання сміття. Тобто не буде необхідності в додаткових шафах.

Модульна інтегрована мийка Mensarjor Kitchen має вбудовану водопровідну трубу і розподільну коробку. Потрібно буде підключити 3 труби і 1 шнур живлення для використання цього пристрою.

Кожен із модулів є окремим, тобто їх можна буде замінювати по одному за необхідності. Металеві частини виготовлені з нержавіючої сталі 304, яка має чудову міцність і стійкість до корозії.

Пристрій також оснащений очищувачем води MIJIA Water Purifier 400G, який забезпечує якісну фільтрацію. Є подрібнювач відходів потужністю 370 Вт з вбудованою ємністю 1170 мл. Залишки їжі і навіть кістки можуть бути подрібнені і злиті в каналізацію.


Нове


Не пропусти