Нове

В Android 12 буде функція перефарбовування додатків і не тільки

У користувача з’явиться функція перефарбовування інтерфейсу додатків в потрібний колір без додаткового ПЗ

Згідно з інформацією видання 9to5Google, компанія Google на поточний момент працює над досить гнучкою системою стилів для операційної системи Android 12. Завдяки новій функції користувачі зможуть перефарбовувати додатки в потрібну їм тему, вибирати основний колір для фону повідомлень і так далі. Правда, варто відзначити, що заміна колірної схеми буде доступна тільки в тих додатках, які підтримують цю функцію. Тобто, швидше за все, додатки від сторонніх розробників можуть не обзавестися функцією перефарбування меню та інших елементів інтерфейсу.

Також журналісти з 9to5Google заявили, що, ймовірно, користувачам різних брендів будуть пропонуватися певні палітри кольорів, які можна буде використовувати для кастомізації інтерфейсу свого смартфона. На жаль, поки що можливості створити свою власну палітру або просто підібрати бажаний колір не можна – вибирати можна тільки з того, що надає розробник. І, звичайно, завантажити палітру з Google Play теж не вийде, оскільки функція реалізована на рівні операційної системи. З іншого боку, потрібно розуміти, що функція поки що знаходиться в режимі розробки і тестування – є ймовірність, що до релізу ситуація кардинально зміниться.

Перевага у даного нововведення очевидна – на поточний момент додатки можуть лише надавати звичайну або темну теми в залежності від сценарію використання програми. При наявності користувальницької теми цього робити не потрібно, розробникам софта досить підключити підтримку кастомної палітри і все – користувач сам вибере той колір, який йому подобається найбільше. Більш того, це дає можливість куди більш глибоко налаштовувати інтерфейс смартфона, отримуючи більше комфорту від його використання.


Нове


Не пропусти