Нове

В Apple Music з’явився просторовий звук. Ось як його включити, якщо у вас не AirPods або Beats

Заодно додали lossless-формат.

Під час презентації iOS 15 Apple оголосила про додавання режиму стиснення без втрат lossless і просторового звуку Dolby Atmos в Apple Music. Ці функції анонсували раніше в травні, а тепер вони стали доступні всім користувачам з актуальною версією прошивки.

Dolby Atmos включається для доступних треків автоматично при прослуховуванні через навушники AirPods або Beats, або через динаміки пристрою. Підтримуються iPhone 7 і новіше; iPad Pro 12,9 дюйма (3-го покоління і новіше), iPad Pro 11 дюймів, iPad (6-го покоління і новіше), iPad Air (3-го покоління і новіше) і iPad mini (5-го покоління); а також MacBook Pro (2018 року і новіше).

Якщо у вас інші навушники, можна включити підтримку Dolby Atmos вручну. Для цього:

  • Відкрийте налаштування смартфона.
  • Виберіть пункт «Музика» → Dolby Atmos.
  • Виберіть варіант «Завжди включено».

Готово: тепер ви зможете використовувати просторовий звук з будь-якими навушниками.

При цьому оновлення до iOS 14.6, iPadOS 14.6, macOS 11.4 або tvOS 14.6 на пристрої з Apple Music обов’язково, інакше в налаштуванні не буде потрібного пункту і просторовий звук підтримуватися не буде.

Зараз цей режим доступний лише для кількох сотень треків, знайти їх можна в нових списках відтворення на екрані «Обзор». Очікується, що в майбутньому число сумісних пісень буде постійно збільшуватися.


Нове


Не пропусти