В Китаї створили пристрій для лузання соняшникового насіння

194

Гарна новина для тих, хто любить соняшникове насіння, але не любить його лузати. В Китаї створили пристрій, який очищує насіння соняшника.

Працює все дуже просто: треба висипати насіння на спеціальний лоток і отримати на виході очищений продукт. Таке насіння можна з’їсти або використовувати для кондитерських виробів. У пристрої є потужний мотор, який молотить по зернам, а інший механізм відсіває шкаралупки. Цей пристрій створили за принципом великих промислових молотарок для обробки зерна.

Всередині є оптичний сенсор, який дозволяє відрізняти добре насіння від поганого. Погані насінини викидаються разом із шкаралупками. Також цей пристрій можна підключити до смартфону на Android та провести його перепрограмування, щоб він ще точніше підстроївся під розмір насіння.

Працює цей гаджет від мережі, але є вбудований акумулятор, якого точно вистачить на пару кілограмів очищеного насіння. За допомогою такого апарату можна з легкістю очистити декілька мішків насіння за день. Тому він стане популярним не лише серед любителів поласувати насінням, але й серед пекарів.