В мережі розкрили дату виходу Windows 11

648

Її помітили на скріншотах системи, а пізніше підтвердили інсайдери.

На презентації Windows 11 компанія Microsoft не назвала конкретну дату виходу ОС, але згадала, що реліз відбудеться «пізніше в цьому році». Якщо ж вірити журналістам порталу TheVerge, оновлення вийде вже 20 жовтня.

Саме цю дату можна помітити на промо-скріншотах системи в треї, а також в календарі, який розміщений в стрічці віджетів.

Більш того, на іншому скріншоті згадка місяця можна помітити в повідомленні провідного інженера компанії Стіві Батіч, який побажав удачі директору по продукту Windows Панос пана зі словами «чекаю не дочекаюся жовтня».

Також жовтень згадується в описі ноутбуків на Windows 10 на сайті американського рітейлера Walmart. Там сказано, що пристрої зможуть оновитися до наступної версії ОС саме в жовтні, хоча є позначка, що терміни можуть змінитися.

Джерела порталу TheVerge підтвердили, що реліз системи дійсно має відбутися в жовтні. Microsoft випустить систему, готову для використання на нових пристроях. Однак оновлення ПК на базі Windows 10 може затриматися.

Про це говорить офіційний сайт Microsoft, де написано, що більшості користувачів апдейт доведеться чекати до початку 2022 року.