Нове

В мережі з’явилися подробиці про зміни в iOS 15 і iPadOS 15

Системні статуси, новий домашній екран, автоматичні відповіді на повідомлення і не тільки.

Увечері 7 червня в рамках першого дня WWDC компанія Apple представить нові версії своїх операційних систем. Чуток про них до останнього моменту не було, але буквально вчора редактор Bloomberg Марк Гурман розкрив деякі цікаві деталі про iOS 15 і iPadOS 15.

  • Одним з найважливіших нововведень стане панель управління, яка надасть детальну інформацію про те, які дані збирають встановлені на пристрої додатки.
  • Крім того, на iPhone і iPad з’явиться можливість виставляти статус – наприклад, про те, що ви перебуваєте за кермом, спите, працюєте або не хочете, щоб вас турбували. Вхідні повідомлення будуть оброблятися у відповідності з обраним статусом.
  • В оновленні ОС також буде зроблений більший упор на автоматичні відповіді на повідомлення, а також новий дизайн банерів вхідних повідомлень у верхній частині екрану.
  • Для iPad Apple планує оновити домашній екран і додати можливість розміщення віджетів в будь-якому місці робочого столу.
  • Ще Apple працює над оновленим екраном блокування для iPhone і iPad, хоча деякі із запланованих змін були перенесені на майбутнє і не з’являться в цьому році
  • Покращиться система багатозадачності, щоб спростити одночасну роботу з декількома додатками.
  • «Повідомлення» отримають ряд поліпшень, які дозволять перетворити додаток в прямого конкурента месенджерам начебто WhatsApp і Facebook Messenger.

Також за даними джерела, Apple спробує переконати розробників в тому, що її платформа залишається найкращим місцем для продажу програмного забезпечення. Можливо, компанія планує поліпшення умов співпраці для творців ПО, але в рамках конференції про них оголошено не буде.

 


Нове


Не пропусти