Нове

В Pixel 6 буде технологія, що дозволяє взаємодіяти з трекерами на кшталт Apple AirTag

Фанати смартфонів Google Pixel з нетерпінням чекають релізу Pixel 5a, а про наступні смартфони під назвою Pixel 6 в мережі вже ходять чутки. Зокрема, передбачається, що в Pixel 6 з’явиться чіп з підтримкою технології Ultra WideBand (UWB).

Технологія UWB вже реалізована в деяких смартфонах, наприклад, Galaxy S21 або iPhone 12. UWB дозволяє пристроям обмінюватися даними на високих швидкостях і з низькими енерговитратами. Зокрема, UWB застосовується для роботи смартфонів з новітніми трекера Apple AirTag і Samsung Galaxy SmartTag. Теоретично, для UWB можна знайти масу інших застосувань, адже технологія дозволяє передавати дані швидше, ніж по мережі або Bluetooth.

Як повідомляє портал 91mobiles, посилаючись на інформатора з XDA Developers Мішаала Рахмана, Google тестує чіп з підтримкою UWB, який буде вбудований в процесор GS101. Нагадаємо, що на чіпі GS101 базуватиметься Pixel 6.

Таким чином, стає очевидним як мінімум два факти. По-перше, Pixel 6 буде підтримувати UWB. Хоча можливості застосування технології поки обмежені, враховуючи швидкий розвиток IT-сфери, інженери, напевно, зможуть знайти більш широке застосування UWB до моменту виходу смартфона від Google. По-друге, Google майже напевно розробляє трекер власного виробництва, який складе конкуренцію пристроям від Samsung і Apple.

Нове


Не пропусти