Нове

Вартість Ethereum стрімко знижується

На ринку електроніки і комп’ютерних комплектуючих вже який місяць бушує дефіцит. Багато хто пов’язує недолік кремнію з наслідками коронавірусної епідемії, яка минулої зими на цілий місяць захопила в полон провінцію в Китаї, де знаходяться великі фабрики. Це схоже на правду, і деякі проблеми з поставками відеокарт і процесорів правда залежать від цієї ситуації. Однак, є й інша причина дефіциту і подорожчання – майнінг. І, судячи з усього, він скоро закінчиться.

Різкий ріст кількості Майнерів, які використовують відеокарти для видобутку криптовалюти, буквально шокувало користувачів по всьому світу. Щоденні фотозвіти з горами коробок від відеокарт і криптовалютними фермами на тлі жахають тих, хто з минулого року намагається купити довгоочікуваний прискорювач за рекомендованими цінами. І сьогодні для простих обивателів є приголомшлива новина – вартість усіх монет стрімко падає, а за ними і вигода майнінгу. Прощайте майнери, хай живуть дешеві графічні прискорювачі!

Корекція на ринку криптовалюти почалася ще 21 лютого, коли вартість головної валюти зменшилася майже на 20%. Це так само вплинуло на стабільність цінового графіка інших монет – вже сьогодні популярний Ethereum торгується нижче 1400 доларів, тоді як минулий максимум становить понад 2000 доларів. Поки дане зниження вважається корекцією після довгого «бичого» настрою на ринку, проте, таке різке падіння, швидше за все, є причиною якоїсь події, про яку поки знає лише вузьке коло інсайдерів. Варто трохи почекати і причина такого зниження цін буде в усіх новинах.

А зараз можна сподіватися, що дана ситуація на ринку стане переломним моментом в дефіциті на ринку електроніки, і незабаром користувачі стануть отримувати довгоочікувані пристрої на руки і по «адекватним» цінам.

Нове

Не пропусти