Нове

Вперше провели тести вакуумного транспорту Virgin Hyperloop з людьми: враження пасажирів

Відбулося важливе досягнення в розробці транспортної вакуумної системи для швидкісного перевезення людей Hyperloop, якою займається компанія Virgin Hyperloop з Лос-Анджелеса. Вперше було проведено тестування з пасажирами на борту капсули.

Провели тест 8 листопада на випробувальному полігоні DevLoop, знаходиться він у пустелі штату Невада. Капсула XP-2 має назву Pegasus, її першими пасажирами стали технічний директор і співзасновник Virgin Hyperloop Джош Гігель і керівник відділу обслуговування пасажирів Сара Лучіан.

Тестова траса DevLoop має довжину 500 метрів, а діаметр вакуумного трубопроводу – 3,3 м. раніше відбулися 400 тестових запусків, але з людьми в капсулі – вперше. Капсула досягла швидкості 160 км/год в ході тестування. В 2017 році на цьому полігоні провели тести без пасажирів зі швидкістю 386 км/год.

Компанія Virgin Hyperloop була заснована в 2014 році. Її головна мета –  втілення в життя ідеї футуристичної транспортної системи, вперше запропонованої генеральним директором Tesla і SpaceX Ілоном Маском. Для перевезення людей будуть використовуватися капсули на магнітній подушці, що переміщаються по вакуумним трубопроводами зі швидкістю до 1223 км/год.

Ось що розповіли перші пасажири транспорту майбутнього. Сара Лучіан зазначила, що поїздка була плавною і «зовсім не схожою на американські гірки». Вона запевнила, що самопочуття при цьому було чудовим, нікому не стало зле. Гігель повідомив, що прискорення було таким же, як при наборі висоти літаком.

Капсулу Pegasus розробила фірма відомого данського архітектора Бьярке Інгельса. Вона є зменшеною версією повнорозмірного вагона системи Hyperloop, здатного перевозити до 23 пасажирів.


Нове


Не пропусти