Нове

Всього за тиждень на HarmonyOS перейшли понад 10 млн пристроїв

На першому етапі нова операційна система доступна смартфонам Huawei з серій Mate, Mate X і P і планшетів MatePad

2 червня китайська компанія Huawei провела велику презентацію, присвячену запуску її власної операційної системи HarmonyOS 2.0. І всього за тиждень з моменту запуску на нову платформу перейшло рекордна кількість пристроїв.

Huawei офіційно оголосила про те, що через тиждень кількість активних пристроїв на HarmonyOS 2.0 перевищила 10 мільйонів. А враховуючи, що в даний час в усьому світі налічується близько 200 мільйонів смартфонів Huawei і Honor і велика частина цих моделей сумісна з новою ОС, то немає сумнівів в тому, що цей показник буде і далі зростати рекордними темпами. Сам виробник прогнозує, що до кінця 2021 року за управлінням HarmonyOS працюватимуть близько 300 мільйонів пристроїв, 100 мільйонів з яких – продукти партнерів.

Нагадаємо, Huawei позиціонує HarmonyOS як універсальну кроссплатформенну  систему з повністю відкритим вихідним кодом, яку передбачається встановлювати на самі різні пристрої – від смартфонів, планшетів і розумних годинників до телевізорів, холодильників і автомобілів. Huawei вже пообіцяла перевести з Android на HarmonyOS 2.0 близько 100 моделей своїх мобільних пристроїв. Альтернативою Android від Huawei зацікавилися багато китайських бренди, в тому числі Meizu і Midea.


Нове


Не пропусти