Windows 11 може отримати підтримку Android-додатків

79

24 червня компанія Microsoft проведе велику презентацію нового покоління Windows. З чуток, оновлення системи буде настільки великим, що сама платформа отримає назву Windows 11. І в числі головних поліпшень буде не тільки перероблений інтерфейс, але і повноцінна підтримка Android-додатків. Про це пише портал MSPoweruser.

Джерело посилається на зміни в останній версії підсистеми Windows для запуску Linux-додатків. Там з’явилося дві згадки поведінки емулятора Android. Ймовірно, ці записи призначені тільки для розробників, як і вся підсистема. Однак журналісти відзначають, що є шанс побачити щось більше, ніж чергові зміни в журналі розробки.

Microsoft цілком могла б використовувати емуляцію в підсистемі Windows в якості основи для перенесення власних Android-додатків на Windows і в Microsoft Store. Ще в кінці 2020 року ходили чутки, що компанія над цим уже працює.

Не виключено, що саме на це натякав глава Microsoft Сатья Наделла під час конференції для розробників Build 2021. Тоді він зазначив: «Скоро ми поділимося одним з найзначніших оновлень Windows за останнє десятиліття, щоб відкрити більше можливостей для розробників і творців контенту».

За його ж словами, Windows стане найбільш інноваційною, сучасною і відкритою платформою для створення, поширення і монетизації додатків. Поява Android-програм в MS Store цілком могло б виправдати такі гучні заяви.