Нове

Xiaomi представляє бюджетні навушники Mi Neckband Bluetooth Earphones Pro з ANC

Xiaomi Mi Neckband Bluetooth Earphones Pro – це поліпшена версія навушників Xiaomi Mi NeckBand, де крім ANC використовуються 10-мм випромінювачі, що гарантує високу якість звуку. Дана модель представлена ​​в форматі навушників-намиста. Новинка адаптована для використання під час занять спортом в приміщенні або на відкритому повітрі.

Xiaomi Mi Neckband Bluetooth Earphones Pro доступні в чорному і блакитному кольорах і важать близько 36 г. Виробник використовує акумулятор ємністю 150 мА * год, чого достатньо для відтворення протягом 20 год. В режимі очікування пристрій може пропрацювати до 200 г. Заявлено час зарядки близько 1,5 г.

Модель підтримує передачу даних за технологією Bluetooth 5.0, має режим низької затримки. В описі вказано порт зарядки microUSB, що можна назвати застарілим варіантом проводового підключення. Заявлений ​​захист від вологи IPX5 (захист від водяних потоків). Крім того, розробники використовували систему захисту від сірки, яка забезпечує чистоту навушників.

Ціна навушників Xiaomi Mi Neckband Bluetooth Earphones Pro становить трохи менше $ 25. Продукт дебютував на індійському ринку.

Нове

Не пропусти