Нове

Xiaomi представила бездротові навушники Xiaomi FlipBuds Pro з активним шумозаглушенням

Xiaomi офіційно показала флагманські TWS-навушники FlipBuds Pro – це перша модель нової лінійки, очевидно націлена в сторону преміального сегмента.

З точки зору дизайну новинка досить схожа на AirPods Pro – схожі і чохли, і форма самих навушників. Але глянсовий чорний колір корпусу не дозволяє переплутати цю модель з навушниками Apple, а інших кольорів поки не пропонується.

Вони використовують енергоефективний процесор Qualcomm QCC5151 і 11-мм динамічні звукові драйвери для досягнення якісного звуку і забезпечують мінімальну затримку, яка підходить для ігор. До смартфона аксесуар підключається по Bluetooth 5.2. Є функція швидкого перемикання між двома пристроями (наприклад, ноутбуком і смартфоном) і можливість підключення двох пар навушників до одного джерела звуку, щоб слухати можна було удвох.

FlipBuds Pro отримали найпотужнішу технологію активного шумозаглушення від Xiaomi: вона блокує шум до 40 дБ. Є три режими: стандартний, офісний і дорожній. Вони налаштовані на відключення сторонніх шумів в різних умовах. Змінити режим можна в налаштуваннях MIUI, якщо у вас смартфон Xiaomi, або за допомогою голосового помічника XiaoAI на будь-яких пристроях з Android.

Без активного шумозаглушення навушники пропрацюють 7 годин, а чохол додасть ще 28. З шумодавом автономність трохи зменшується: 5 і 22 години відповідно. Футляр підживлюється через USB-C, а навушники підтримують швидку зарядку: всього 5 хвилин в чохлі досить для 2 годин роботи.

Xiaomi FlipBuds Pro оцінили в 799 юанів, вони надійдуть у продаж в Китаї вже 21 травня і незабаром після цього повинні з’явитися на AliExpress.


Нове


Не пропусти