Нове

Xiaomi представила MIJIA Ultra-Thin Robot Vacuum Cleaner – ультратонкий робот-пилосос

Компанія Xiaomi розширює лінійку домашніх роботів-пилососів новою ультратонкою моделлю MIJIA Ultra-Thin Robot Vacuum Cleaner. За словами виробника, пристрій має товщину всього 5,5 см, проте це не заважає йому як не можна краще виконувати весь набір закладених в нього функцій.

Завдяки тонкій конструкції робот-пилосос може потрапити у важкодоступні місця будинку. Для обходу перешкод використовується технологія LiDAR. Датчик ToF і фронтальна камера здійснюють візуальну навігацію.

Пилосос отримав два мішки, один з яких має ємність 500 мл. Конструкція розроблена таким чином, що дозволяє комбінувати контейнер для сміття з резервуаром для води на 200 мл, завдяки чому можна поєднувати сухе і вологе прибирання.

Також пилосос оснащений безщітковим двигуном, що забезпечує силу всмоктування 2000 Па. Виробник передбачив чотири режими роботи з різною потужністю всмоктування. Акумулятор ємністю 3200 мА * год дає до 100 хвилин роботи. Час підзарядки становить чотири години. Рівень шуму пристрою не перевищує 65 дБ. Зрозуміло, роботом можна керувати дистанційно через спеціальний додаток на смартфоні.

Вартість MIJIA Ultra-Thin Robot Vacuum Cleaner становить близько 380 доларів.


Нове


Не пропусти