Нове

Xiaomi представила робот-пилосос MIJIA Robot Vacuum Cleaner Pro

Базова модель робота-пилососа MIJIA – один з найбільш продаваних продуктів Xiaomi для розумного будинку. Сьогодні компанія представила просунуту версію пристрою – MIJIA Robot Vacuum Cleaner Pro. Це найпотужніший робот-пилосос MIJIA на сьогоднішній день, оснащений до того ж передовими апаратними та програмними засобами.

Зокрема, MIJIA Pro отримав функцію багатовимірного бінокулярного розпізнавання перешкод і лазерну навігаційну систему LDS. Пилосос є пристроєм 2-в-1 – він не тільки збирає пил, але і миє підлогу.

Pro-версія пилососа від Xiaomi оснащена першим в галузі флагманським подвійним процесором AIoT, що дозволяє створювати карту дому та планувати маршрути. Пристрій здатний до автономного навчання на базі ШІ – він стає «розумніші» після кожного прибирання. На відміну від попередніх моделей пилососів MIJIA, новинка здатна самостійно визначити, в якій кімнаті знаходиться, і вибрати потрібну карту з наявного набору.

Що стосується продуктивності, модель Pro оснащена двигуном потужністю 4000 Па і акумулятором ємністю 5200 мА * год, який дозволяє без підзарядки прибрати квартиру площею до 250 квадратних метрів.

MIJIA Robot Vacuum Cleaner Pro надійшов в попередній продаж сьогодні, поки тільки на території Китаю. На цьому етапі його ціна після перекладу в долари становить $ 410, після початку офіційних продажів вона виросте до $ 456.

Нове

Не пропусти