Нове

Xiaomi представила розумний зволожувач повітря з функцією очищувача

В ході заходу, присвяченому до десятиріччя Xiaomi, відбулася презентація нового зволожувача повітря MIJIA Humidifier 1S. Крім підтримки комфортного рівня вологості в приміщенні, він також виконує функцію очищення повітря.

MIJIA Humidifier 1S обладнаний баком об’ємом 3,5 літра. Виробник заявляє, що він здатний безперервно працювати до 16 годин. Вода заливається зверху, а спеціальна прозора шкала дозволяє контролювати її рівень без необхідності знімати кришку.

Внутрішня частина зволожувача виконана з антибактеріальних матеріалів, які вбивають до 99% бактерій і запобігають утворенню цвілі. Усередині встановлені ультрафіолетові бактерицидні лампи японського виробництва, що виконують стерилізацію. Таким чином, прилад також очищає повітря в приміщенні.

Пристрій оснащений OLED-дисплеєм, що відображає рівень вологості в приміщенні, режим роботи та іншу важливу інформацію. Управляти зволожувачем можна також за допомогою мобільного додатку або голосового помічника. Додатково передбачена можливість об’єднання з іншими приладами для автоматизації процесів в будинку.

Новинка вже продається в Китаї на краудфандинговому майданчику Xiaomi Youpin за ціною $ 113.

Джерело


Нове


Не пропусти